על אודותינו

חנותנו נוסדה בשנת 1988 ברחוב כיכר המייסדים 4 בראשון לציון

ומאז אנו פועלים ברציפות,

בחרנו להקים חנות שתכבד ותמשיך את המסורת היהודית.

ניתן למצוא אצלנו מבחר גדול של תשמישי קדושה ,יודאיקה ,מתנות לבית ולעסק,

מזכרות לחו"ל ,שעוני קיר ומעוררים מנורת מלח טיפולית טבעית ומקורית.

מטרתנו הראשונה היא שכל לקוח יוכל לרכוש מוצרי יהדות במחיר הוגן ושווה לכל כיס.

מטרתנו השנייה היא שלקוחותינו תמיד יהיו מרוצים ולכן בכל יום מחדש אנו מעניקים ,

מכל הלב,את השירות הכי טוב שאפשר.

תמיד כאן בשבילכם

בני ויוכי

הלקוחות מספרים עלינו:


אור ש.6 ביקורותלפני 3 ימיםאני לקוח ותיק. המגוון רחב, המוצרים איכותיים והבעלים בן ישי הגון, סבלני ונחמד. פשוט אדם מקסים. בפעם האחרונה בה רכשתי אצלו, המוצר התגלה כתקול – והוא הסכים להחליף אותו מיד ובלי שאלות. האיש צריך להעביר סדנאות שירות לקוחות.
מועיל

10חיים א.6 ביקורות16/10/2019איזי מאסטרראשון לציון חנות קטנה מלאה במבחר עצום של סחורה מהסוג המשווק אצלם ובעל החנות יוצא מגידרו כדי לשרת את הלקוחות בקיצור נעים מאד לקנות שם ובוודאי נשוב לשם בעתיד.מועיל משתמש אחד סימן מועיל10

תומר ד.1 ביקורות10/10/2019מעולה!!!!מועילמשתמש אחד סימן מועיל

10Shani J.1 ביקורות09/11/2019👌מועילמשתמש אחד סימן מועיל

10Hagit K.1 ביקורות30/04/2019שירות אדיב מאוד

אור שדה

אור שדה10 סקירות לפני יומיים ישנם רגעים בהם פשוט צריך לעצור הכל ולפרגן מכל הלב לשירות בליגה אחרת.
הילדים שלי ואני לקוחות של בן ישי לא מעט זמן, המוצרים שלו ברמה גבוהה והוא תמיד סבלני ונחמד. לכן אנחנו ממשיכים לפקוד את חנותו גם לאחר שעברנו להתגורר בעיר אחרת.
השבוע קניתי אצלו שעון מעורר וכשחזרתי הביתה, ראיתי שאחת הפונקציות בשעון אינה פועלת כמו שצריך. התקשרתי אליו ותשובתו המיידית הייתה "תבוא להחליף, אין בעיה". הזכרתי לו שכעת אני גר ברחובות ושאלתי אם זה בסדר שאגיע רק בעוד שבוע-שבועיים. בן ישי הבהיר שהוא שם לי בצד שעון חלופי ומבחינתו אני יכול להגיע גם בעוד חודשיים. לאחר שהרהר רגע הוא אמר "יודע מה? ביום שישי בצהריים, אחרי שאסגור את החנות, אקפוץ אליך עם השעון. מה הכתובת?".
ואכן, הוא הגיע אליי עד הבית עם השעון, שעלותו מסתכמת בכמה עשרות שקלים. ולי עכשיו מתחשק לעבור דלת-דלת ולספר לכולם כמה נדיר להיתקל בשירות ואדם משובחים שכאלה.

מיכאל שחר3 סקירות · תמונה אחת2 years agoקודם כל בני אדם מקסים וחביב מאוד. יש לו חנות מהממת עם דברים ממש שווים במחירים אטרקטיביים, והוא מייעץ היטב. באתי לחנות שלו בכמה הזדמנויות ואף פעם לא יצאתי בידיים ריקות. הוא גם יודע לארוז מאוד יפה, ומפרגן כשמגיע.
ממליץ בחום רב!!👌🎁👌1

תגובה מהבעלים לפני שנה, תודה רבה לכל הלקוחות שהקדישו מזמנם ונתנו חוות דעת ,נמשיך לשרת אתכם מכל הלב